Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

NOMINACIA : Turnaj Kooperativa Plzeň

Š.Paulička , M.Somorovský p.u, M.Saňa  J.Mikulec p.u , S.Švenda, L.Lukáčik p.u , M.Sandtner , M.Petras , M.Dedík , A.Fehér , ,M.Lisý p.u      Potvrdte svoju účasť

NOMINACIA : Turnaj RŠK /Ružinov  1.-3.5.2015

Š.Paulička p.u, A.Fedák p.u, M.Somorovský p.u, M.Saňa p.u, J.Mikulec p.u, S.Švenda, p.u, L.Lukáčik p.u, M.Sandtner p.u, M.Petras p.u, M.Dedík p.u,  A.Fehér p.u, T.Surový p.u,  M.Lisý p.u            Potvrdte svoju účasť      zraz  na Slovane  piatok 1.5.2015 o 7.30 hod.

NOMINÁCIA : turnaj  Avion 2.-3.5. 2015

A.Fábry p.u, Z.Dobiášová osp., J.Wienstuk p.u, M.Grančič p.u, J.Kubík p.u, M.Paulinyová , V.Valent p.u, T.Surový p.u, M.Lisý p.u, A.Fehér p.u, M.Sandtner p.u, M.Petras p.u, M,Dedík p.u, M.Hajek p.u , B.Dostál p.u             Potvrdte svoju účasť !!!!!         Zraz v Avione sobota 2.5.2014 o 12.00 hod         



NOMINÁCIA : turnaj Nové Mesto nad Váhom 18.4.2015

Š.Paulička osp., A.Fábry p.u, B.Dostál p.u nepr., J,Dostál p.u nepr., J.Wienstuk p.u, M.Grančič p.u, T.Surový p.u,, M.Lisý osp., A.Fehér p.u, J,Kubík p.u, M. Hajek osp., M.Hric p.u osp.,T.Majerský p.u osp., S.Švenda p.u,J.Mikulec p.u, M.Somorovský p.u  ,doprava individuálna  potvrďte svoju účasť do  13.4.2015 !!!!

NOMINÁCIA : turnaj o pohár starostu Dúbravky 11.4.2015

B.Javor p.u, Š.Paulička p.u, A.Tomaščin p.u, T.Šeleng p,u, R.Marton p.u, J.Kovař p.u, P.Lepieš p-u, M.Saňa p.u, Z.Paulík ,p.u,  Z.Dobiášová p.u, M.Somorovský p.u, L.Lukáčik p,u, J.Mikulec p.u, M.Petras p.u, M.Dedík p.u, S.Švenda p.u, M.Sandtner p.u, T.Surový p.u, D.Balek p.u, M.Lisý ú.u, A.Fehér p.u, A.Fábry p.u., A.Fedák p.u   

NOMINÁCIA: EMHL záverečný turnaj  Wien 28.3.2015 Biele žraloky U10

P.Vannay, J.Kovař p.u, P.Lepie p.u, R.Marton p.u , M.Muráni ,p.u,​ T.Šeleng p.u  , Z.Paulík p.u , A.Jenčík p.u , A.Tomaščin p.u , D.Balek p.u , S.Macková p.u, J.Ševčík osp.

NOMINÁCIA: EMHL záverečný turnaj Dunaujváros 28.3.2015 Biele žraloky U9

M.Somorovský p.u , L.Lukáčik p.u , J.Mikulec p.u, M.Sandtner p.u, M.Saňa osp. , M.Petras p.u , M.Dedík p.u, S.Švenda p.u ,Z.Dobiášová p.u, A.Fehér p.u ,M.Lisý p.u, B.Javor  p.u 

NOMINÁCIA : EMHL zaverečný turnaj Dunaujváros  29.3.2015 Modré rakety U9

T.Surový p.u , S.Kravec p.u, J.Weinstuk osp. , A.Fábry p.u , J.Dostál  p.u, J.Kubík p.u, B.Dostál p.u , M.Hájek p.u ,T.Majerský p.u , M.Grančičp.u , M.Hric p.u, Š.Paulička p.u  POTVRDTE SVOJU ÚČASŤ Doprava individuálna zraz         hod.

 

 



 

NOMINÁCIA: EMHL Ružinov  22.2.2015 Biele žraloky U10

 J.Kovař p.u , P.Lepieš p.u, R.Marton p.u , M.Muráni p.u , Z.Paulík , A.Jenčík p.u , A.Tomaščin p.u, D.Balek p.u , J.Ševčík p.u, P.Vannay,  A.Janovčík p.u

Potvrdte svoju účasť     zraz v Ružinove 8.00h  hráme 8.45    potom odchod do Trnavy

NOMINÁCIA : EMHL  Hamuliakovo  21.2.2015 Modré rakety U9

T.Surový p.u, S.Kravec p.u, J.Weinstuk p.u, A.Fábry p.u, J.Dostál osp., B.Dostál p.u, M.Hájek p.u , M.Pauliniová osp.,  ,B.Olvecký p.u, M.Grančič p.u, M.Hric osp.,          POTVRDTE SVOJU ÚČASŤ          Doprava  individuálna zraz v Hamuliakove 17.00 hod.

NOMINÁCIA  22.2.2015 prípravák  Trnava

B.Javor p.u, J.Kovař p.u, P.Lepiešp.u , R.Marton p.u, A.Tomaščin p.u , Z.Paulík p.u, D,Balek p.u , S.Kravec p.u , S.Macková p.u, M.Somorovský p.u , L.Lukáčik osp., J.Mikulec p.u , M.Petras , M.Dedík p.u , S.Švenda p.u , M.Saňa , M.Sandtner ,T.Surový p.u , J.Wienštuk p.u , A.Fábri p.u, A. Fehér  p.u, M.Lisý p.u, Z.Dobiášová p.u                Doprava individuálna zraz v Trnave 10.30 hod.



NOMINÁCIA 15.2.2015  prípravák SLOVAN

B.Javor p.u, J.Kovař p.u. P.Lepieš p.u, R.Marton p.u, A.Tomaščin p.u, Z.Paulík p.u, D,Balek p.u, S.Kravec p.u, S.Macková p.u, M.Somorovský p.u, L.Lukáčik p.u, J.Mikulec p.u, M.Petras p.u, M.Dedík p.u, S.Švenda p.u, M.Saňa p.u, M.Sandtner p.u,T.Surový p.u, J.Wienštuk osp., B.Dostál, A.Fábri p.u, A.Fehér p.u, M.Lisý p.u

Zraz na Slovane 10.00 hod vo vestibule tréningovej haly .

NOMINÁCIA 14.2.2015  EMHL TURNAJ  WIEN

M.Somorovský p.u , L.Lukáčik p.u, J.Mikulec p.u , M.Sandtner p.u , M.Saňa p.u , M.Petras p.u, M.Dedík p.u ,  S.Švenda osp., Z.Dobiášová p.u , A.Fehér p.u  ,M.Lisý p.u , B.Javor p.u                     

zraz 14.15 hod vo Viedni      štadión wiener eislauf verein  v centre pozor na parkovanie a zápchu aj keď je sobota             PTVRDTE SVOJU ÚČASŤ



NOMINÁCIA: EMHL Petržalka   8.2.2015 Biele žraloky U10  

B.Javor p.u, J.Kovařp.u , P.Lepieš  p.u, R.Marton p.u , M.Muráni p.u, T.Šeleng osp. , Z.Paulík p.u , A.Jenčík p.u, A.Tomaščin p.u, D.Balek p.u

Zraz v Petržalke v Nedeľu o 10.00 hod.

NOMINÁCIA : Dunaujvaros   7.2. 2015

M.Somorovský p.u , L.Lukáčik p.u, J.Mikulec p.u, M.Sandtner p.u , M.Saňa p.u, M.Petras p.u, M.Dedík p.u, S.Švenda p.u,Z.Dobiášová p.u, A.Fehér p.u ,M.Lisý p.u , Š.Paulička  p.u                           POTVRDTE SVOJU ÚČASŤ



NOMINÁCIA : EMHL WIEN  24.1.2015 Modré rakety U9

T.Surový p.u, S.Kravec p.u, J.Weinstuk p.u, , A.Fábry p.u, J.Dostál p.u, B.Dostál p.u, T.Majerský p.u, M.Hájek p.u, J.Kubík p.u, M.Pauliniová p.u, Š.Paulička p.u  POTVRDTE SVOJU ÚČASŤ

NOMINÁCIA : EMHL Trenčín  25.1.2015 Biele žraloky U9

M.Somorovský p.u , L.Lukáčik p.u, J.Mikulec p.u, M.Sandtner p,u, M.Petras p.u, M.Dedík p.u, S.Švenda p.u,Z.Dobiášová p.u, A.Fehér p.u , .Javor p.u ,M.Lisý p.u   POTVRDTE SVOJU ÚČASŤ

NOMINÁCIA: EMHL WIEN 25.1.2015 Biele žraloky U10

P.Vannay p.u, J.Kovař  p.u, P.Lepieš p.u., R.Marton osp. ,M.Saňa p.u, M.Muráni p.u, T.Šeleng osp., Z.Paulík p.u , A.Jenčík p.u, A.Tomaščin p.u, F.Šúchal p.u , D.Balek  p,u, J,Ševčík p.u    

POTVRDTE SVOJU ÚČASŤ

DOPRAVA INDIVIDUÁLNA



NOMINÁCIA do Lamača utorok 20.1.2015

M.Lisý, A.Fehér, J.Dostál ,T.Majerský ,M.Hájek, J.Kubík, M.Hric, M.Grančič, V.Valent, A.Fabry + traja z 0+1

zraz v Lamači o 14.00h. hráme 14.45h

NOMINÁCIA: EMHL WIEN 20.12.2014  Biele žraloky U10

 P.Vannay, J.Kovař  p.u, P.Lepieš  osp., R.Marton p.u , M.Muráni p.u, T.Šeleng p.u+1, , Z.Paulík p.u+2, A.Jenčík , A.Tomaščin p.u, F.Šúchal p.u+1,  

Do Viedne sa ide autobusom nahláste počet čím skôr !!!!

NOMINÁCIA : EMHL HOBA  20.12.2014  Biele žraloky U9

M.Somorovský p.u, L.Lukáčik p.u, J.Mikulec, M.Sandtner, M.Petras, M.Dedík, S.Švenda osp., M.Saňa, Z.Dobiášová,  A.Fehér p.u, .Javor p.u,

Modré rakety: T.Surový, S.Kravec , J.Weinstuk, , A.Fábry, J.Dostál, B.Dostál , T.Majerský , M.Hájek , M.Grančič M.Hric ,T.Fábriová, D. Balek    POTVRDTE SVOJU ÚČASŤ

NOMINÁCIA: EMHL SENICA 13.12.2014

Modré rakety: T.Surovýp.u, S.Kravec p.u, J.Weinstuk, J.Kubík p.u, A.Fábry p.u, J.Dostál p.u, B.Dostál p.u, T.Majerský p.u, M.Hájek p.u, M.Grančič p.u, M.Hric      POTVRDTE SVOJU ÚČASŤ

NOMINÁCIA : Dunaujvaros 6-7.12.2014

Š.Paulička, A.Fabri , L.Lukáčik, M.Sandtner, J.Mikulec ,M.Petras, M.Dedík, M.Saňa, S.Švenda, M.Somorovský, T.Surový, A.Fehér, J.Weinstuk

NOMINÁCIA : priatelský zápas na Slovane v pndelok 17.11.2014

B.Javor p.u, Š. Paulička p.u ,A.Fábri p.u, Z.Dobiášová p.u, J.Kovař p.u, P.Lepieš p.u, T.Šeleng p.u, R.Marton p.u, A.Tomaščin p.u, D.Balek p.u, L.Lukáčik p.u, M.Somorovský p.u, J.Mikulec p.u, M.Petras p.u, M.Dedík p.u, M.Saňa, S.Švenda p.u, M.Sandtner p.u, T.Surovýp.u ,M.Lisý p.u, S.Kravec p.u, Z.Paulík p,u, J.Weinstuk p.u

Zraz na Slovane 10.15h  hráme 11.15h  hala B            ptvrdte účasť   !!!!

NOMINÁCIA : priateľský zápas s Ružinovom v utorok 28.10.2014

Biely 2006 : J.Valo, M.Somorovský, L.Lukáčik, J.Mikulec, M.Sandtner, M.Petras, M.Dedík, S.Švenda, M.Saňa,T.Surový, B.Dostál, J.Weinštuk, Z.Dobiášová

Modrý 2007: A.Fabri, Kubík, J.Dostál, T.Majerský, A.Fehér, M.Hajek, M.Lisý, M.Grančič, M.Hric, štyroch hráčov doplníme z 0-1

NOMINÁCIA : turnaj N.Zámky 31.10.2014

 B,Javor p.u, J.Vallo  p.u, J.Kovař p.u , P.Lepiešp.u , R.Marton p.u, M.Muráni p.u, T.Šeleng, p,u,  Z.Paulíkp.u , A.Jenčík p.u , A.Tomaščin osp., M.Somorovský p.u, L.Lukáčik p.u , J.Mikulec p.u        Potvrdte účasť do nedeľe 26.10.2014 !!!!

  

Nominácia: turnaj  EMHL Wien  18.10.2014

Biele žraloky U10     P.Vannay p.u, J.Vallo p.u , J.Kovař p.u, P.Lepieš p.u, R.Marton p.u, M.Muráni p.u, T.Šeleng, p,u, Z.Paulík p.u, F.Šúchal p.u,  A.Jenčík p.u , M.Saňa, osp. J.Mikulec p.u  

turnaj EMHL Pieštany 18.10.2014

Modré rakety U9   T.Surový p.u, S.Kravec p.u, J.Weinstuk p.u, J.Kubík p.u, A.Fábri p.u, M.Grančič p,u, J.Dostál osp., B.Dostál p.u,  M.Hájek p.u, M.Hric p.u, T.Majerský p.u

potvrdte svoju účasť čo najskôr  !!!!!

 

TOPlist